AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap

- Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Site Kuralları Bu siteye üye olurken aşağıda belirtilen kuralları kabul etmiş oldunuz. Kuralların ihlalinde üyeliğiniz iptal edilebilir veya banlanabilirsiniz. 1-Sitemiz Türkçeye büyük bir önem vermektedir. Yanlış kullanan kullanıcılar uyarı alacaktır. 2- Üyelerimizin din, kültür ve ülkemizin tarihini kötüleyen, eleştiren mesajlara kesinlikle yer verilmeyecektir. 3- Küfür, hakeret içerikli mesaj yazan üye uyarı alacaktır. 4-Gönderilen mesajların (yorumların) sorumlulukları üyelere aittir. 5-Tahrik edici, tartışmaya açık konular silenecektir. 6-Site kurallarını beğenmeyen, uygulamak istemeyen kullanıcı sitemize girmeyebilir. 7-Site yöneticileri ve modaretörler kurallarımıza uymayan mesajları silme hakkına sahiptir. Bu tartışılamaz. 8-Yorumlarda başka bir sitenin linkini vermek yasaktır. 9-Özel mesaj yoluyla küfür yazmak veya rahatsız edici mesajlar göndermek yasaktır. Böyle bir olayla karşılaşan kullanıcı modaretöre haber vermekle yükümlüdür. 10- Başlık açmadan önce sitede bulunup, bulunmadığını kontrol ediniz. Sitede bulunan bir konu silindiğinde modaretör veya yöneticiye hesap sormayınız. 11-Dini, siyası konularda paylaşım yapmak veya yorum yapmak kesinlikle yasaktır. 12- Sitemizde yayınlanan konuları izinsiz başka bir sitede yayınlamak uygunsuz bir davranıştır. Kurallarımıza dikkat edelim. Kurallara uymayan mesajları bildirelim. Arkadaşlar bilinildiği üzere sitemiz Türkçeye çok büyük bir önem veriyor. Sitemizde bir kelimeyi uzatmamaya gayret edin lütfen... Örneğin; "Yaaa canımm oufff ollmuyooo" Arkadaşlar bu türkçe midir? Lütfen siz bana söyleyin? Bir kelimenin sonunu uzatmayı onaylamıyoruz. Lütfen "r"leri unutmayınız. Bu sitede konuşmuyoruz, "yazışıyoruz" bu sizlere bir şeyler hatırlatır umarım... Diğer bir konumuz "w, x, q" harfleri... Arkadaşlar türkçenin yirmi dokuz harfi neyinize yetmiyor? İngilizceden bu harfleri neden kullanıyorsunuz? Eğer çok İngilizce konuşmak isteyen varsa sizler için birde İngilizce forum açalım? "Pepeumm yoq bendee, warsa da bilmiyorumm" Bu cümle değildir! Nasıl böyle bir cümle yazabilirsiniz? Pepeum? Bu kelime midir? "Yoq" bu nedir? Neden "yok" yerine bunu yazma gereksinimi duyuyorsun? Başka bir konumuz ise kısaltmalar... "p. için saol" Bu bir hikayeye yazılacak yorum değildir. "y.b. ne zaman?" Bu nedir? Ben veya başka bir üye nereden bilecek bunun ne anlama geldiğini? Kısaltma kullanmıyoruz! Harfleri yutmayalım arkadaşlar... "Hyr cnm..." Bu bir cümle değildir! Lütfen allah aşkına ne yazıyorsunuz siz? Sesli harfler nereye kayboldu? Atamız bu alfabeyi bizler böyle ziyan edelim diye kurmadı! Kurallarımız bunlardır... Türkçeye dikkat ediyoruz. Site Yönetimi, Moderetörler Admin ve JuLiDe